Новини

Мікоризація спаржі

В минулому році ми заклали дослід зі спаржею сорту Аржентальська, частина кореневищ була оброблена мікоризою чорного трюфеля (Міковітал), частина — ні.

Що з цього вийшло — можливо подивитись на нашому ютуб каналі

Read more

Мікориза на часнику (Міковітал)

Ще раз дякуємо Зеновію Деонізовичу Сичу професору НУБІПу за детальний звіт і вражаючі фото по використанню мікоризи (міковіталу на основі чорного трюфелю) на ярому часнику, з яким можливо ознайомитись за наступним посиланням: Ярий часник — урожайність від дії мікоризи
Звичайно, методи обробки часнику мікоризою ще в процесі розробки (через те що корінці у цієї культури з»являються не так швидко), але перші позитивні результати вже є. Подальша робота у вдосконаленні застосування мікоризи на часнику буде проводитись Зеновієм Деонізовичем Сичом, про результати роботи ми обов»язково повідомимо!

Корені часника без мікоризи
невеличкі вирости на корені це як раз гриб Чорний трюфель
Крупний план мікоризи

Read more

Дротяники, хрущі, довгоносики, вовчок — обмежити кількість можливо без хімії!

Україною пройшли рясні дощі і якщо у Вашому грунті є проблема дротяників, личинки хруща та інших личинок — застосовують препарат Метаризин. Вносять його поверхнево оприскуванням грунту з негайною заробкою в грунт. Попадаючи на шкідника, спори гриба (Metarhizium anisopliae) проростають на тілі комахи або його личинки і вражає внутрішні органи. Під дією метаризина наступає параліч. Вражається м᾿язова тканина, кишково-шлунковий тракт. Через декілька діб, в залежності від віку, шкідники та їх личинки гинуть. При цьому вони самі стають джерелом інфекції.

Для того щоб до нового сезону розростися — грибу потрібен час, тому вносять метаризин в вологий грунт восени та навесні. Найбільший ефект від препарату — при достатньому зволоженні грунту. Ось посилання на невеликий фільм про препарат

Read more