verticilin

Вертициллін

71.00

Описание товара

Вертициллін

Мікробіологічний препарат інсектицидної дії на основі ентомопатогенного гриба – Verticillium lecanii з титром не нижче 2*109 клітин в 1 мл препарату.

Рекомендується для використання в теплицях та парниках для захисту сільськогосподарських і квітково-декоративних культур закритого грунту від різних видів тлі, тепличної білокрилки (вражаються яйця, імаго та личинки білокрилки молодших віків), кліщів, павуків, тютюнового трипса.

Механізм дії.  Ентомопатогенний гриб Verticillium lecanii проростає в тіло комах і, виділяючи токсини, викликає загибель шкідників.

Застосування та умови обробки. Обприскування вегетуючих рослин з витратами препарату 1,7-7 л/га. Перші 4 обробки слід повторити з інтервалом 7 днів, далі – проводять регулярну обробку з інтервалом 14 днів, причому половину суспензії наносять на рослину, іншу – на грунт та доріжки в теплиці. Оптимальна температура для розвитку ентомопатогенного гриба +23…+300С, при відносній вологості 80-90% і наявності крапельної вологи.

Біологічна ефективність через 30 днів після застосування препарату складає 70-85%, застосовується проти аналогічних хімічних препаратів.

Безпечний для людей, тварин, та комах.