METARIZIN

Метаризин

71.00

Описание товара

Метаризин – безпечний для людини та тварин біологічний інсектицид на основі гриба Metarhizium anisopliae застосовують проти личинок хруща, вовчка (медведка), дротяників, личинок колорадського жука та багатьох інших комах, які проводять частину свого життя в грунті.

Метаризин також має функції стимулятору росту та добрива, так як в процесі життєдіяльності він виділяє біологічно активні речовини та переводить недоступні для рослин елементи живлення в доступні.

Механізм дії: Попадаючи на шкідника, спори гриба проростають на тілі комахи або його личинки і вражає внутрішні органи. Під дією метаризина наступає параліч. Вражається м᾿язова тканина, кишково-шлунковий тракт. Через декілька діб, в залежності від віку, шкідники та їх личинки гинуть. При цьому вони самі стають джерелом інфекції.

Умови використання та дози: Максимальний ефект від препарату досягається проти личинок молодшого віку та при достатньому зволоженні грунту.

Препарат вносять в грунт (5-25 літрів препарату та 250-300 л робочого розчину відповідно на 1 гектар) шляхом обприскування площі з послідуючою негайною  культивацією. Не допускати довготривалого впливу сонячного світла на робочий розчин чи оброблені рослини або грунт. Необхідно негайно заробити нанесений препарат в більш глибокі шари грунту.

Можливе внесення препарату на багаторічні насадження (плодові, ягідні, декоративні рослини) використовують 0,5л розчину препарату (50 л препарату розчиняють в 1 тоні води). Рослини перед обробкою препаратом рекомендується добре полити, а після внесення – грунт біля рослини обробити.

Можлива обробка кореневої системи розсади або замочуванням бульб картоплі у розчині препарату, або полив після посадки рослин.

В вегетаційний період метаризин ефективний проти трипсів, личинок довгоносика молодшого віку, а також від личинок комарів.

Безпека: Метаризин абсолютно безпечний для людини, тварин, птиці та бджіл та препарат, зареєстрований в системі Органік Стандарт. Препарат не викликає звикання шкідників(резистентність відсутня).

Зберігання. При температурі 4-60С – 3 місяці.

Невеликий сюжет про метаризин: https://www.youtube.com/watch?v=NKhg2bQMwpM