planriz-mal-500x500-500x500

Планриз

71.00

Описание товара

Планриз

(титр спор 5-7*109)

Мікробіологічний препарат фунгіцидної та бактерицидної дії на основі ризосферних бактерій Pseudomonas fluorescens AP33 з титром не нижче -7*109 спор в 1 мл препарату.

Рекомендується для захисту сільськогосподарських та декоративних культур від кореневих та прикореневих гнилей, хвороб листового апарату: фузаріозу, гельмінтоспоріозу, парші, плодової гнилі, борошнистої роси, чорної плямистості, аскохітозу, фітофторозу, септоріозу, бурої іржі, на винограді – проти мілдью та оідіума.

Механізм дії:  бактерії Pseudomonas fluorescens AP33 потрапляючи в грунт з  обробленим насінням, активно заселяють кореневу систему рослин, продукують ферменти та антибіотики, фітоалексини (речовини, що сприяють підвищенню імунітету вегетуючих культур), стимулятори росту, органічні кислоти, сидерофори (сполуки, що зв’язують і транспортують в клітини бактерій іони заліза, що приводить до обмеження розвитку фітопатогенів та покращенню розвитку рослин). На вегетуючих рослинах йде пригнічення гнилей, що почали проявлятись та патогенну мікрофлору.

Умови обробки: Обприскування овочевих та квітково-декоративних культур – 3-4 л/га; для виноградників і садово-плодових культур – 2 л/га; для перепосівної обробки насіння зернових колосових культур – 2л/т насіння. Замочування насіння овочевих культур – 10 мл/кг насіння, внесення в лунки – при посадці рослин – 5 мл препарату на рослину. Для профілактики та лікування захворювань проводять регулярні обробки з інтервалом 14 днів на протязі вегетації. Обробляти варто за 1-2 години до заходу сонця, температура розчину має бути не нижче 15-20 0С.

Біологічна ефективність проти хвороб – 75-950С.

Застосовується замість аналогічних хімічних препаратів – Байтана, Вітавакса, Купроксата, Топаза.