rodenta-bio

Родента Біо

72.00

Описание товара

Родента Біо

(бактороденцид вологий зерновий)

Мікробіологічний препарат родентицидної дії в вигляді сипучої зернової маси, що містить вузькоспеціалізовані бактерії мишиного тифу Salmonella enteritis var. Issatcenko не нижче 2*109 клітин в 1 г препарату, призначеного для боротьби з найбільш розповсюдженими і шкодочинними видами гризунів: мишами – домовою, курганцевою, лісовою, малюткою; полівками – звичайною, рижою, водяною.

Механізм дії. Метод ґрунтується на штучному інфікуванні гризунів через приманку шкодо чинними бактеріями мишиного тифу, що викликають серед гризунів епізоотії.

Застосування та умови обробки. Бактороденцид розкладують  порціями по 10 г в лісо полосах, біля коренів дерев кущів через кожні 5-7 метрів, в садах – в 3-му і 6-му рядках від краю, на посівах озимих зернових та багаторічних трав – в ямки чи нори на відстані 30 та 60 м від краю поля, через 7-10 м по периметру. Найбільшу ефективність препарат має при температурі від -10 до +150С.

Норма витрати: 1-3 кг/га на полях, у приміщеннях, теплицях, фермах – 1 кг на 200-300 м2. Після закінчення активної міграції мишей слід повторити обробку.

Застосовується замість аналогічних хімічних препаратів, біологічна ефективність складає 85-95%.

Безпечний для людей, тварин, риб та корисних комах.

Зберігати при температурі +1…+150С – 60-90 суток, в охолодженому вигляді — +2…+60С – до року. Пакети не варто відкривати до застосування, щоб не порушувати стерильність та вологість, що може призвести до загибелі бактерій.

Затверджений для вирощування та захисту с/г культур в органічному землеробстві в відповідності з стандартами Європейського Союзу.